Zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego z warsztatów. Zobaczcie, co zaproponowali artyści uczestniczkom i uczestnikom warsztatów podczas tegorocznego programu M4-Moje Miasto, Moje Miejsce, jakie towarzyszyły im emocje, co najbardziej im się podobało i dlaczego wszystko mogło trwać o wiele dłużej.

Film przygotowaliśmy z myślą o osobach, które wzięły w nim udział, o tych, którzy zrezygnowali, ale przede wszystkim o ludziach znających M4 tylko z zewnątrz. Do tej pory to, co działo się podczas warsztatów artystycznych było dostępne tylko dla uczestniczących w nich osób. Teraz każdy może zajrzeć na zajęcia i odkryć coś interesującego.

W 2013 roku podczas M4 REKREACJA – 8 edycji inicjatywy M4-Moje Miasto, Moje Miejsce – odbyły się warsztaty aktorskie, wokalno-muzyczne, kostiumowe i scenograficzne. Prowadzili je artyści z Mielca, Lublina, Łodzi i Wenecji: Paweł Korbus – aktor i performer, Małgorzata Luberda – performerka i wokalistka, Małgorzata Dąbrowska-Mazurek – scenografka, Maciej Połynko – kompozytor i performer, Ewa Kwiatkowska, Katarzyna Kwiatkowska i Karolina Zausz – projektantki mody.

Więcej o tegorocznej edycji dowiecie się ze strony projektu www.m4.mielec.pl.