FOTOKOLEKTYW

PREZENTACJA NIEOFICJALNA

 

Kinga

 

KINGA BIELEC

Przy projekcie fotograficznym bardzo ciężko pracuje nad nierobieniem zdjęć. Jak już robi, to genialne zdjęcia gastro-animalne. Ceni sobie geniusz rewolucji w sztuce, w pogardzie mając technikę. Trzyma wszystkie sroki za ogon a potem się okazuje, że zdychają. Tak naprawdę, to w środku jest małą, szczerbatą dziewczynką a imię jej Chaos i Zabawa.

www.umkum.blogspot.com

 

Krzyś

 

KRZYSZTOF GŁADYSEK

Znany jako złowroga Czarna Chmurka. Wcielone zło o sercu czarnym jak kret. Wykazuje chorobliwe zamiłowanie do robienia nudnych zdjęć jeszcze nudniejszym przestrzeniom z małymi ludźmi. A najlepiej bez. Trzymać na dystans i pacyfikować, zwłaszcza gdy jest w trybie #zjadłemwszystkierozumy.

www.gladysek.com

 

Alek

 

ALEK GŁADYSZ

Choć niektórzy twierdzą inaczej, Alek wcale nie jest Ponurym Człowiekiem. Jako Alex robi grzeszne zdjęcia młodym dziewczętom. A przecież te dziewczęta są czyimiś córkami a nawet wnuczkami. Miłośnik prawicowej interpunkcji. Ale tak naprawdę to przecież miły człowiek pełen wewnętrznego ciepła i poczucia humoru.

www.atrakcyjnaangela.blogspot.com

 

Kuba

 

KUBA MICHOŃSKI

Krasnal z wygnanego plemienia Noegyth Nibin. Prowadzi nierówną walkę z rozregulowanymi dalmierzami oraz popsutymi skanerami. Lubi się przebierać i o zgrozo dokumentuje to. O nieostrość tej dokumentacji toczy się spór. Czy to wina Aparatu czy Zespołu Suchego Oka. Twierdzi, że był u okulisty i wszystko jest w porządku. Kompaktowy i czasem podobny do brudnej pszczółki.

www.kubamichonski.com

 

Paweł

 

PAWEŁ WOLANIN

Człowiek, który w życiu nic normalnie nie powiedział. Wszystkie jego przekazy to Tajemnica i Metafora owinięta w Mgłę Asekuracji (kolektywnie pracujemy nad kluczem). Mimo tego, że ma we władaniu pochyły, pokłony i przesunięcia uporczywie wykrzywia domy i rozostrza kotary. Miłośnik kibli a #świattegonierozumie.