W sobotę i niedzielę przez cały dzień będzie można podejrzeć, jak powstaje największe w Mielcu graffiti. 15 artystów z trzech województw wypełni przestrzeń 730 metrów kwadratowych przy pomocy 400 puszek farby, własnej wyobraźni i umiejętności.

Dzięki współpracy z Mielecką Spółdzielnią Mieszkaniową i Miastem Mielec teren został przygotowany pod imprezę. Spółdzielnia zadbała o przygotowanie ściany, my dostarczyliśmy farbę elewacyjną, a magistrat uporządkował teren i w razie upału zapewni kurtynę wodną. Miejmy nadzieję, że pogoda też będzie po naszej stronie. Przed nami dwa dni malowania: 2-3 lipca w godz. 9.00 – 18.00.

Gdzie konkretnie odbędzie się graffiti jam?

W centrum Mielca, wzdłuż  ul. Drzewieckiego ciągną się garaże. Ich boczna ściana wychodzi na teren bocznicy kolejowej i wychodzi na ul. Głowackiego. To 230 metrów muru przy nasypie. Tam od rana, od godz. 9.00 malarze rozpoczną całodniową imprezę. Towarzyszyć im będą DJe z ekipy Kushayet Crew: Kaposz, Spoko i Vicut.

Nie będziecie mogli być z nami?

Śledźcie fanpage www.facebook.com/m4mielec – przygotowujemy dla Was relacje LIVE z naszego dwudniowego wydarzenia! Szukacie nas też pod #SztukaWyrazu.

Pełen skład malujących:

LESER, SUET, NUPZ, BLEW (NOWY SĄCZ), NOUDE, SLEYER, EMBEAT (KRAKÓW), REIN (TARNÓW), MALIK, TURBO (BIELSKO BIAŁA), KUPSOK (ZAWIERCIE), SEN, BULA CEBULA (MIELEC), NAMIOT (TARNOBRZEG),  ANDREJKOW (SANOK)

W sobotę rano słuchajcie Radia Rzeszów. Od 9.00 na żywo z graffiti jam nadawać będzie Radio Biwak. Do 12.00 będziemy opowiadać na antenie o tegorocznej edycji M4. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń.

plakat graffiti_jam-m4-small