7 grudnia posłuchacie o naszym projekcie „M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce” na Giełdzie Projektów organizowanej przez Platformę Kultury. Zapraszamy na spotkanie w ramach przygotowań do NieKongresu Animatorów Kultury w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. 

Ogólnopolska Giełda Projektów to coroczna prezentacja ciekawych praktyk z dziedziny animacji kultury oraz przestrzeń spotkań i wymiany doświadczeń animatorów. Platforma Kultury, która ma ambicje bycia forum wymiany doświadczeń między animatorami z całej Polski, proponuje niekongresowe spotkania i zachęca do wymiany doświadczeń. NieKongres organizuje Narodowe Centrum Kultury (NCK), we współpracy z Forum Kraków (FK), pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowanych 20 wybranych projektów. Na Giełdzie spotkamy się  z wieloma instytucjami i organizacjami obywatelskimi m.in. z Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, Towarzystwem Edukacji Kulturalnej w Lublinie, Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dynowie oraz BWA Wrocław – Galeria Dizajn. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tym spotkaniem. Cieszymy się, że nasz projekt znalazł się wśród wybranych spośród 80 zgłoszeń z całego kraju.

Jeśli chcecie zobaczyć, co w tym roku zrobiliśmy na M4, obejrzyjcie film.

Więcej szczegółów na stronie projektu M4