Lubicie plenery fotograficzne? Może lubicie też konkursy? Połączenie tych wydarzeń proponuje Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej i Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych KUŹNIA.

Plener fotograficzny jest zaplanowany na najbliższą sobotę, 24 sierpnia, w godz. 16-20 w skansenie w Kolbuszowej. Plener jest częścią konkursu fotograficznego „Fotoszopa” ogłoszonego przez Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej w ramach tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, przebiegających pod hasłem „Nie od razu Polskę zbudowano”. Tematem przewodnim jest drewniana architektura i jej detale.

Nagrodzone i wyróżnione prace przesłane na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie, której wernisaż odbędzie się 15 września w spichlerzu z Bidzin. Udział w plenerze wymaga wcześniejszego zgłoszenia – e-mailowo: promocja.mkl@o2.pl lub telefonicznie: 691 691 701. Uczestnicy spotkania mają zapewniony wstęp wolny do skansenu.

O szczegółach konkursu przeczytacie na stronie Muzeum: http://www.muzeumkolbuszowa.pl/aktualnosci/213-konkurs-dla-milosnikow-fotografii .

Oczywiście nie będąc na plenerze też można wziąć w nim udział. Do czego gorąco zachęcamy!

Zapraszamy!