Przedstawiamy Wam zupełnie nową odsłonę strony projektu M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce / RELACJE 2014. Odświeżoną tak, jak cały projekt. Dla tych, którzy znają nas z poprzednich lat, tegoroczna formuła M4 na pewno będzie zaskoczeniem.

Przede wszystkim nie będzie już lipcowego finału w plenerze. W tym roku zorganizujemy go w październiku. Nie zdradzamy jeszcze szczegółów, ale na pewno domyślacie się, że jesienna pogoda zagoni nas pod dach. Przez te kilka miesięcy nie zabraknie skromniejszych wydarzeń, na które będziemy chcieli Was zaprosić.

Dla niezadowolonych z takiego obrotu spraw mamy dobrą informację. Warsztaty zostają! Nie będzie już tak intensywnie, jak w poprzednich latach. Dajemy sobie i uczestnikom warsztatów więcej czasu na pracę i naukę. Już dzisiaj, w zakładce WARSZTATY, możecie się zapoznać co w tym roku dla Was przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że propozycje przypadną Wam do gustu i wyślecie swoje zgłoszenia. Formularze już działają i rekrutacja trwa.

Zachęcamy Was także do zgłaszania się do wolontariatu M4 i pomocy w realizacji tegorocznej 9. edycji. Szczegóły i formularz zgłoszenia znajdziecie w zakładce WOLONTARIAT.

Jeśli macie pytania piszcie do koordynatorów projektu i warsztatów. Zaglądajcie na stronę, będziemy tu systematycznie dodawać informacje o tegorocznym M4. Między innymi dlaczego nazwaliśmy je RELACJE.

ZAPRASZAMY!