ZRÓB COŚ Z KSIĄŻKAMI

W najbliższą niedzielę (28.06), po raz kolejny zorganizujemy kiermasz książek.

[…]

PÓŁPRZEWODNIK ON-LINE

Zobaczcie wielki, drewniany statek, który stał na placu zabaw niedaleko ul. Spółdzielczej. Spójrzcie na rzekę, chociaż tak naprawdę jej nie ma. Wybierzcie się w podróż po Mielcu z przewodnikiem stworzonym pod okiem pisarza i fotografa Filipa Springera w czasie trwania „M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce” i jego 9. edycji „RELACJE”.

[…]

CZAS PODSUMOWAŃ

Wraz z kiermaszem książek i wystawą liberatury 26 października, zakończyła się 9. edycja projektu M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce RELACJE organizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne JARTE.

[…]

ZWIEDZANIA CIĄG DALSZY

Podajemy kolejne terminy zwiedzania z oprowadzaniem wystaw Półprzewodnik i Miasto To Ludzie.

[…]

ZWIEDZANIE Z OPROWADZANIEM

Nie widzieliście jeszcze wystaw Półprzewodnik i Miasto To Ludzie? Nic straconego.

[…]

KIERMASZ KSIĄŻEK / WYSTAWA LIBERATURY

26 października to świetna okazja zrobienia porządków ze swoimi książkami, także sprawdzenia czym jest liberatura.

[…]

RELACJE NA FINISZU

Spektakl tańca, wernisaż wystaw i filmy dokumentalne – to główne wydarzenia finałowego weekendu 9. edycji projektu M4 – Moje Miasto Moje Miejsce RELACJE, organizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne JARTE w Mielcu.

[…]

SLAM DO KWADRATU

Zapraszamy w sobotę, 11 października, o godz. 20, do Night Clubu w Hotelu Polskim, na drugi oficjalny w Mielcu – slam poetycki. Godzinę wcześniej – mini warsztaty dla chętnych „jak wystąpić”. Impreza odbędzie się w ramach 9. edycji projektu M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce. Wstęp wolny.

[…]

MURAL DLA MIELECKIEGO UNDERGROUND’U

Zakończyła się praca nad muralem poświęconym ludziom tworzącym mielecki underground, który powstał w ramach działania grupy „Miasto to ludzie”.

[…]

SLAM NR 2

Zapraszamy w sobotę, 13 września, o godz. 20, do Night Clubu w Hotelu Polskim, na drugi oficjalny w Mielcu – slam poetycki. Impreza odbędzie się w ramach 9. edycji projektu M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce. Wstęp wolny.

[…]