Street / BREAKDANCE

m416-breakdance

DLA KOGO?

Dla tancerzy, ekip bboy i girls z Podkarpacia i z całej Polski!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ / WYPEŁNIJ FORMULARZ

KIEDY, CO I JAK?

9 lipca 2016 r. – bitwa taneczna z nagrodami pieniężnymi dla najlepszych składów

Zawody rozpoczną się o godz. 15.00 i będą odbywać się na zasadzie Fair Play w systemie pucharowym 2vs2. W eliminacjach z 16 ekip dwuosobowych wyłonione będzie 8, które walczyć będą o pierwsze miejsce.
Przewidywany czas trwania to około 6 godzin.

Dla uczestników za 3 pierwsze miejsca przewidziana będzie nagroda pieniężna:
I miejsce – 1200 zł
II miejsce – 800 zł
III miejsce 600 zł

Przygotujcie się na rywalizację i dobrą zabawę poprzez taniec i muzykę.

GDZIE?

Bitwa odbędzie się w fantastycznym miejscu w Mielcu: na Górce Cyranowskiej.
To miejsce cieszące się popularnością wśród mieszkańców miasta – dzieci mają tam dużą zjeżdżalnię, istnieje naturalny amfiteatr z odkrytą sceną, dużo jest osób spacerujących i siedzących na ławkach.

Z KIM?

Bboy Beeski Piotr Kania – juror, rozpoczynał życiowe przygody związane z tańcem w Grudziądzu. Reprezentant breaking’owej ekipy Sztewite Gang oraz Elade Crew. Wyraża siebie poprzez graffiti i bboying. Zaczynał w 2004r. Poprzez swój styl niesie tradycje lat 90, dzięki którym pokochał kulturę hip-hop. Ważna jest dla niego oryginalność ruchów oraz charakterystyczny sposób poruszania typowy dla lat 90’s.

Bboy ChuChu Paweł Kątny – juror, członek Polskiego Flavoru, czołowej ekipy tanecznej z Polski. Sędziuje na polskich i zagranicznych zawodach breakedance. Jest także raperem. Prowadzi zajęcia z młodzieżą, przekazuje swoje doświadczenia i inspiruje do dobrego życia bez alkoholu.

Bboy Mefo Mateusz Godlewski – juror, członek Polskiego Flavoru, który wraz z ChuChem organizuje obozy taneczne Catch The Flava dla dzieci i młodzieży. Jest prezesem Fundacji Twoja Pasja, wspomagającej osoby zagrożone wykluczeniem w budowaniu własnej wartości.

DJ Piotras – DJ, producent i również tancerz, który związany jest z ekipą Warsaw Fellaz Djs.

DLACZEGO?

Chcemy pokazać szczególnie bardzo młodym osobom, które szukają celu w życiu, nudzą się i nie mają pomysłu na fajne życie, że taniec, szczególnie związany z ulicą, z kulturą hiphopową, może być wspaniałą alternatywą na spędzanie wolnego czasu, pracą nad sobą i swoim ciałem.

Przeczytaj regulamin

ZAPISZ SIĘ

8 lipca 2016 r. o godz. 19.00
Panel dyskusyjny z udziałem bboyów: Beeskiego Piotra Kani, ChuChu Pawła Kątnego, bboya Mefo Mateusza Godlewskiego o tym jak hip hop pomaga tworzyć swoją własną osobowość i pomaga podejmować właściwe decyzje.

Mistrzowie tego tańca opowiedzą, a taki sposób breakdance i kultura hiphop pomagają w wychodzeniu z trudnej sytuacji psychicznej, dlaczego taniec może stanowić alternatywę do ryzykownych zachowań związanych z alkoholem lub narkotykami. Podpowiedzą także, jak trenowanie breakdance podnosi własną samoocenę. Tancerze opowiedzą o własnych doświadczeniach i zmotywują młodych ludzi do działania.

9 lipca o godz. 10.00
Warsztat dla chętnych z sędziami. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież, którzy nigdy nie tańczyli breakdance.
Będzie to świetna okazja do treningu z najlepszymi.
Warsztat odbędzie się na Górce Cyranowskiej.
Na warsztat nie prowadzimy zapisów.