Street / FOTO + SŁOWO

street

DLA KOGO?

Zapraszamy do działania piszących i fotografujących, aby wspólnie stworzyli opowieść o naszym mieście.

ZAPISZ SIĘ / WYPEŁNIJ FORMULARZ

KIEDY, CO I JAK?

Zaczniemy w czerwcu od pisania tekstów i robienia zdjęć.W lipcu czeka nas pierwsze spotkanie warsztatowe z Michałem Łuczakiem, na którym przeanalizujemy dotychczasową pracę. Potem czeka nas kontynuacja pracy tekstowo-fotograficznej, aż do kolejnego spotkania z Michałem w drugiej połowie sierpnia. Wtedy zajmiemy się końcową analizą tekstów i zdjęć do wystawy oraz pokazu audiowizualnego, które to zakończą nasze działanie. Opracujemy również projekt publikacji.

Podczas naszego działania będziemy robić zdjęcia i pisać teksty (poezję/prozę), które wzajemnie się łącząc i uzupełniając mają tworzyć opowieści, historie i migawki o naszym mieście.

Spotkania z Michałem Łuczakiem zaplanowane są w terminach:

  1. 23-24 lipca (sobota-niedziela)
  2. 20-21 sierpnia (sobota niedziela)

GDZIE?

Fotografować i pisać będziemy w Mielcu. Spotkania warsztatowe będą w siedzibie naszego stowarzyszenia, przy ul. Chałubińskiego 6.

Z KIM?

Michał Łuczak – fotograf dokumentalista, członek kolektywu SPUTNIK PHOTOS. Wykładowca fotografii, absolwent i doktorant Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie. Autor publikacji „Brutal” uznanej za najlepszą publikację fotograficzną roku 2013.

ZAPISZ SIĘ