Chcesz zdobyć wiedzę przez doświadczenie nowych wyzwań? Szukasz inspiracji do samorozwoju? Lubisz poznawać ludzi, którzy biorą sprawy w swoje ręce? Nie masz doświadczenia, a Twoje CV świeci pustkami? Jeśli tak – pomoc przy nowym projekcie JARTE jest właśnie dla Ciebie!

Poczytaj o projekcie „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” – szukamy wolontariuszy i wolontariuszek w różnym wieku do pomocy przy tym działaniu.

 

CZEGO POTRZEBUJEMY?

Do Twoich zadań należeć będzie wsparcie Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE przy przygotowaniu, organizacji i realizacji promocji oraz ewaluacji projektu w okresie od maja do listopada, w tym m.in.:
– pomoc przy prowadzeniu kanałów w mediach społecznościowych (facebook, instagram),
– zbierane materiałów od uczestników projektu,
– pisanie tekstów, ich edycja i korekta,
– edycja zdjęć,
– monitorowanie mediów,
– zapisywanie i ankietowanie uczestników projektu,
– realizacja wywiadów pogłębionych z uczestnikami, artystami i partnerami projektu.
 
Szukamy osób, które są gotowe się uczyć nowych umiejętności. Pamiętaj, jeśli nie wiesz, czy się sprawdzisz, pozostaje ci sprawdzić to w działaniu. Zapewniamy szkolenia i przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań.
 

CO OFERUJEMY?

– możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia udziału w organizacji promocji i ewaluacji projektu kulturalnego we współpracy z międzynarodowym partnerem;
– możliwość poznania społeczników z dużym doświadczeniem, uznanych artystów, lokalnych pasjonatów historii i dziennikarzy;
– możliwość uczestniczenia „od środka” w projekcie z pola kultury, sztuki i historii;
– podpisanie porozumienia wolonatariackiego i zaświadczenie o pracy w ramach wolontariatu;
dostosowanie zakresu współpracy i zaangażowania do Twoich możliwości czasowych.

 

Od czegoś trzeba zacząć, prawda? Dlatego warto zacząć od inspirującej pracy wśród ludzi z pasją do działania.

 

ZGŁOSZENIA do 3 czerwca przez formularz dostępny pod linkiem

 


Projekt „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Podkarpackiego, Goethe Institut w Krakowie, Gminy Miejskiej Mielec  oraz Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE.

Partnerami medialnymi są: TVP Rzeszów, Radio Leliwa, Polskie Radio Rzeszów, hej.mielec.pl, Tygodnik Regionalny KORSO oraz korso.pl.

przywolaj-wspomnienia-jarte-2019

Informacje o wydarzeniach i szczegółach projektu będziemy publikować na naszej stronie oraz na profilu Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE na facebooku. Powstał też profil na Instagramie jarteorg, na którym obejrzycie przebieg działań w projekcie i prace uczestników.