Już przyjmujemy zgłoszenia do udziału w nowym projekcie „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy”.  Zapraszamy na spotkania informacyjne: 6 i 13 czerwca o g. 17:30 przy ul. Chałubińskiego 6 w naszej Galerii JARTE.  Od czerwca do listopada 2019 r. będzie można spędzić kreatywnie czas i współpracować z ciekawymi twórcami nad opowieściami o ludziach i miejscach z Mielca.

Zajęcia warsztatowe, seminaria i spotkania będą odbywały się popołudniami od wtorku do czwartku oraz w wybrane weekendy. 

TEMATY WARSZTATÓW I SEMINARIÓW

„Album rodzinny”, „Poszukiwanie źródeł historii”, „Historie z pamięci”, „Fotografia jako narzędzie do opowiadania”, „Cisza – hałas”, „Otwarty warsztat pracy”, „Szum jako zjawisko”, „Dokumentacja – warsztat techniczny”.

Będziesz mogła/mógł wziąć udział w tylu spotkaniach i warsztatach, w ilu zechcesz. Zaangażowanie zależy tylko od Ciebie, a jego efekt od czasu, jaki poświęcisz na twórczą ekspresję i współpracę z animatorami, kuratorem i artystami.

Przyjdź na spotkania informacyjne – zapraszamy 6 i 13 czerwca o g. 17:30 przy ul. Chałubińskiego 6 w naszej Galerii JARTE. Opowiemy o szczegółach projektu.

Poczytaj o projekcie „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” – obecnie trwa również nabór do wolontariatu.

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą. Otrzymasz szczegółowy harmonogram zajęć. Wybierzesz te, w których chcesz uczestniczyć.


Projekt „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Podkarpackiego, Goethe Institut w Krakowie, Gminy Miejskiej Mielec  oraz Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE.

Partnerami medialnymi są: TVP Rzeszów, Radio Leliwa, Polskie Radio Rzeszów, hej.mielec.pl, Tygodnik Regionalny KORSO oraz korso.pl.

przywolaj-wspomnienia-jarte-2019

Informacje o wydarzeniach i szczegółach projektu będziemy publikować na naszej stronie oraz na profilu Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE na facebooku. Powstał też profil na Instagramie jarteorg, na którym obejrzycie przebieg działań w projekcie i prace uczestników.