Zobaczcie kolaż z pejzażem dzieciństwa, rodzinne zdjęcia i białego misia. Poczytajcie o Stowarzyszeniu Kulturalnym JARTE i o szczegółach projektu „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy”. Przygotowaliśmy dla Was publikację w formie papierowej i elektronicznej.

Nasze przedsięwzięcie było nastawione na budowanie wśród uczestników samoświadomości i pogłębionych refleksji wobec zagadnienia tożsamości oraz na przygotowanie obserwatorów do zaangażowanego odbioru kultury. Mieliśmy na uwadze, by każdy tworzył autonomiczną wypowiedź na temat poczucia własnego „ja” w kontekście Mielca-Heimatu rozumianego jako dom/moje miejsce/ojczyzna.

W publikacji zobaczycie zdjęcia i fragmenty książek.

Zapraszamy do obejrzenia.

PAMIĘĆ KILKU OSÓB ON-LINE

 


Projekt „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Podkarpackiego, Goethe Institut w Krakowie, Gminy Miejskiej Mielec  oraz Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE.

Partnerami medialnymi są: TVP Rzeszów, Radio Leliwa, Polskie Radio Rzeszów, hej.mielec.pl, Tygodnik Regionalny KORSO oraz korso.pl.

Informacje o wydarzeniach i szczegółach projektu publikujemy na naszej stronie oraz na profilu Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE na facebooku. Powstał też profil na Instagramie jarteorg, na którym obejrzycie przebieg działań w projekcie i prace uczestników.