Czekamy na chętnych, którzy chcą wziąć udział w zawodach tanecznych 2vs2 i pochwalić się swoimi umiejętnościami. Ocenią was fantastyczni jurorzy i doświadczeni bboye, a zebrana w cudownym miejscu publiczność będzie oklaskiwała najlepszych. Zapisy trwają do 3 lipca!

TU ZNAJDZIESZ FORMULARZ

M4 DANCE CUP odbędzie się 9 lipca 2016 r. Zawody rozpoczną się o godz. 15.00 i będą odbywać się na zasadzie Fair Play w systemie pucharowym 2vs2.

Dla uczestników za 3 pierwsze miejsca przewidziana będzie nagroda pieniężna:
I miejsce – 1200 zł
II miejsce – 800 zł
III miejsce 600 zł

Przygotujcie się na rywalizację i dobrą zabawę w świetnym miejscu. Górka Cyranowska w Mielcu. To miejsce cieszące się popularnością wśród mieszkańców miasta – dzieci mają tam dużą zjeżdżalnię, istnieje naturalny amfiteatr z odkrytą sceną, dużo jest osób spacerujących i siedzących na ławkach. Pokażemy im, że breakedance to pomysł na życie i zajawka, która może stać się wielką pasją.

Naszymi jurorami będą świetni tancerze

Bboy Beeski Piotr Kania – juror, rozpoczynał życiowe przygody związane z tańcem w Grudziądzu. Reprezentant breaking’owej ekipy Sztewite Gang oraz Elade Crew. Wyraża siebie poprzez graffiti i bboying. Zaczynał w 2004r. Poprzez swój styl niesie tradycje lat 90, dzięki którym pokochał kulturę hip-hop. Ważna jest dla niego oryginalność ruchów oraz charakterystyczny sposób poruszania typowy dla lat 90’s.

Bboy ChuChu Paweł Kątny – juror, członek Polskiego Flavoru, czołowej ekipy tanecznej z Polski. Sędziuje na polskich i zagranicznych zawodach breakedance. Jest także raperem. Prowadzi zajęcia z młodzieżą, przekazuje swoje doświadczenia i inspiruje do dobrego życia bez alkoholu.

Bboy Mefo Mateusz Godlewski – juror, członek Polskiego Flavoru, który wraz z ChuChem organizuje obozy taneczne Catch The Flava dla dzieci i młodzieży. Jest prezesem Fundacji Twoja Pasja, wspomagającej osoby zagrożone wykluczeniem w budowaniu własnej wartości.

Na imprezie zagra DJ Piotras, producent i również tancerz, który związany jest z ekipą Warsaw Fellaz Djs.

Zapraszamy!