Wypełnij formularz raz. Odezwiemy się do Ciebie.

Proponujemy niezwykłą wolność wyboru. Możesz przyjść tylko na jeden warsztat lub seminarium warsztatowe w danym temacie.

TEMATY WARSZTATÓW I SEMINARIÓW

„Album rodzinny”, „Poszukiwanie źródeł historii”, „Historie z pamięci”, „Fotografia jako narzędzie do opowiadania”, „Cisza – hałas”, „Otwarty warsztat pracy”, „Szum jako zjawisko”, „Dokumentacja – warsztat techniczny”.

Zaangażowanie zależy tylko od Ciebie, a jego efekt od czasu, jaki poświęcisz na twórczą ekspresję i współpracę z animatorami, kuratorem i artystami.

Poczytaj o projekcie „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” – obecnie trwa również nabór do wolontariatu.

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą. Otrzymasz szczegółowy harmonogram zajęć. Wybierzesz te, w których chcesz uczestniczyć.


Projekt „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Podkarpackiego, Goethe Institut w Krakowie, Gminy Miejskiej Mielec  oraz Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE.

Partnerami medialnymi są: TVP Rzeszów, Radio Leliwa, Polskie Radio Rzeszów, hej.mielec.pl, Tygodnik Regionalny KORSO oraz korso.pl.

przywolaj-wspomnienia-jarte-2019

Informacje o wydarzeniach i szczegółach projektu będziemy publikować na naszej stronie oraz na profilu Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE na facebooku. Powstał też profil na Instagramie jarteorg, na którym obejrzycie przebieg działań w projekcie i prace uczestników.